• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Горіхоколи

Сортування:

Товарів на сторінці

Ні для кого не секрет, яку користь та поживну цінність має у себе волоський горіх, до того ж він дуже смачний. Корисне зернятко дуже надійно заховане, і щоб його дістати необхідно попрацювати.

Інтернет магазин Фромфектор готовий прийти до вас на допомогу. Пропонуємо до вашої уваги горіхокол. Цей нехитрий пристрій допоможе вам швидко і якісно дістатися бажаного зернятка.

Горіхокол побутовий, виробництво Китай. Інструмент виконаний із міцного металевого сплаву, покритого антикорозійним покриттям, не іржавіє. Чашка має конусоподібну форму і складається з двох половинок, з'єднаних міцною пружиною, яка розводить ці половинки в різні боки. Таке положення чашечки дуже зручне для завантаження горіхів. Внутрішня частина філіжанки ребриста, дуже добре сприяє надійній фіксації горіха і робить захоплення продукту більш міцним. При невеликому натисканні на ручки інструменту шкаралупа лопається, і бажані зернятка у вас в руках.

Горіхокол можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Маленький компактний інструмент не тільки розколе горіх, але і запобігає розсипу шкаралупи.

Пропонуємо скористатися додатковими знижками та здійснити оптову покупку. Цікаві пропозиції, розроблені спеціально для оптовиків, не залишать вас байдужими.

З Fromfactory зручно всім!