• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Мотузки для білизни

Сортування:

Товарів на сторінці

Купити мотузки для білизни

Мотузки для сушіння білизни виготовляються з різних матеріалів. Кожен з них має свої плюси і мінуси. Тому господиня повинна знати для себе, яку мотузку вибрати.

Мотузка з пластика

Виріб має широку колірну палітру фарб, виготовляється з міцного матеріалу, всередині якого розташовані нитки з металу. Така мотузка для білизни буде використовуватися протягом довгих років. Завдяки покриттю з пластика основа не іржавіє і не залишає слідів на тканині.

Мінус такої мотузки полягає в тому, що з часом вона слабшає і потребує періодичного підтягуванні.

Бавовняна мотузка

Якщо хочете надійні, перевірені роками мотузки для білизни купити, то немає нічого кращого виробів з бавовняного волокна. Це натуральна, міцна сировину, яке не завдає шкоди екології і не виділяє шкідливих речовин.

Матеріал легкий і м'який, але одночасно міцний і добре витримує навантаження. Незважаючи на всі позитивні якості, бавовняна мотузка для білизни провисає під впливом дощу і мокрого білизни. Крім того, вона вбирає в себе багато пилу і бруду.

Джутова мотузка

Мотузка для сушіння білизни з джуту відрізняється високою якістю, міцністю і екологічною безпекою. Такий матеріал легко переносить навантаження і погодні негаразди. Завдяки тому, що матеріал натуральний і повністю нешкідливий, на ньому можна розвішувати дитячі речі.

Незважаючи на те, що можна мотузки для білизни купити за дешевшою вартості, виготовлені з синтетичних волокон, жінки віддають перевагу все ж джут, оскільки він не рветься і не гниє під впливом дощу і сонця.

Таким чином, при виборі білизняний мотузки, жінки повинні відштовхуватися від своєї переваги і смаку, беручи до уваги плюси і мінуси матеріалу.