• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Яйцерозділювачі

Сортування:

Товарів на сторінці

Любителі домашньої випічки часто стикаються із проблемою, коли потрібно відокремити жовток від білка. З одного боку, це і не проблема, а з іншого боку не завжди і виходить. А якщо не завжди чисто зробити відділення, то і бажаний результат може не вийти.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого яйцерозділювач, виробництва Китай. Невеликий нескладний винахід вагою 17 грам допоможе вам впоратися з цим завданням. Цей атрибут виготовлений з харчового пластику, досить гнучкий і добре гнеться. Має зручну ручку довжиною 6 см та фіксатор з протилежного боку. Пристрій розрахований під будь-яку склянку або чашку. Встановлюємо яйцерозділювач на потрібну ємність і розбиваємо на нього яйце. Жовток залишається в пристрої, а білок протікає через спеціальні отвори в ємність. Завдяки такому маленькому помічнику, ваша праця стає спрощеною, а процес швидшим.

Fromfactory дає можливість всім охочим дешево купити яйцерозділювач в роздріб. Продаж здійснюється від однієї одиниці. Обов'язково купіть цікавий пристрій за такою низькою ціною і займайтеся випічкою легко і з радістю.

Для бажаючих здійснити оптову покупку, ми розробили цікаві пропозиції та додаткові знижки.

Співпрацюйте з нами та робіть все легко та з радістю!