• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Станки для педикюру

Сортування:

Товарів на сторінці

Педикюрний станок: доглянуті ступні в домашніх умовах
Питання догляду за ступнями завжди стояло особливо гостро. Доки косметична промисловість не винайшла високотехнологічні пристосування для видалення загрубілої шкіри, педикюрний станок користувався особливим попитом. Заради справедливості варто відзначити, що його використання і зараз відрізняється підвищеною популярністю, завдяки якості обробки та простоті використання.

Конструктивно станок для педикюру можна порівнювати зі звичним приладом для гоління. Якщо розбиратися з особливостями використання, то цьому подібності закінчуються. Спільним залишається лише ергономічна ручка та тримач, який фіксує лезо у правильному положенні.

Характеристики станку для педикюру
Основне призначення педикюрного станка– видалення ороговілої шкіри зі ступнів. Гостро лезо зрізає омертвілі клітини, що прискорює косметичну процедуру. Для якісного догляду лезо педикюрного станканеобхідно періодично змінювати. Завдяки простій конструкції тримача питання заміни та надійної фіксації «ріжучого інструменту» відрізняється простотою та комфортом.

Окрему увагу варто приділити ручці в ергономічному виконанні. Завдяки їй педикюрний станок зручно тримати в руці та використовувати за призначенням. Ергономіка також відбивається на популярності використання косметичного інструменту в домашніх умовах.

Невисока ціна інструменту для педикюру відбивається на його підвищеному попиті, а різноманітність моделей дозволяє підібрати ідеальний варіант.

Переваги використання станка для педикюру
Педикюр у домашніх умовах за допомогою ергономічного інструменту відрізняється такими перевагами.

Швидкість обробки. Завдяки широкому лезу використання педикюрного верстата забезпечує швидку обробку великих площ. Для повного видалення огрубілої шкіри достатньо декількох рухів.
Показовий ефект. Надання ступням м'якості результат однієї-двох процедур.
Важливий момент: під час використання педикюрного верстата слід контролювати силу натиску. Інакше гострим лезом можна завдати сильного порізу, зрізаючи не тільки омертвілі ділянки, але й здорову шкіру на ступнях. Особливої ​​акуратності вимагає обробка області поряд з мізинців та на бічній частині ступні.

Правильно використовувати станок для педикюру
Секрет ефективності використання педикюрного станка полягає у правильній підготовці. Ступні потрібно ретельно вимити, тим самим позбавляючись не тільки забруднень, а й наявності хвороботворних мікроорганізмів. Також перед застосуванням інструменту потрібно розпарити ніжки у ванночках із розчином морської солі, розм'якшуючи огрубілі ділянки. Тривалість процедури не менше ніж 30 хвилин.

Бажаєте станок  для педикюру купити? Рішення дозволить надати гладкість ніжкам, забезпечуючи професійний та довговічний догляд без відвідування косметичного салону.