• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Товкушки

Сортування:

Товарів на сторінці

Актуальність і простота цього хитромудрого кухонного атрибуту рівноважні. Без товкачки на кухні не обійтися. Адже саме толкушка допоможе перетворити різні напівтверді продукти на однорідну масу. А улюблена всіма картопля - пюре без наявності товкача приготувати складно.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого кухонну товкушку. Товка складається з дерев'яної рукоятки та металевої робочої частини. Довжина рукоятки 10 см., цього достатньо, щоб зручно захопити її рукою, а довжина всієї товщини становить 26,5 см. Завдяки таким розмірам її можна застосовувати в посуді з високими стінками. Робоча частина товкача має круглу форму діаметром 7,5 см. Основа виконана з нержавіючої сталі, не окислюється, не вступає в реакцію з хімічними елементами. Плоский диск має низку невеликих круглих отворів. Завдяки цим отворам товка дістає до самого дна посуду, маса стає однорідною досить швидко, не розбризкується.

Обов'язково придбайте собі такого помічника. Купити дешево толкушку можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці.

Оптове замовлення обійдеться вам дешевше. Тисні клавішу «зробити замовлення» і став учасником цікавих пропозицій та додаткових знижок.

Fromfactory – все для вашої оселі!