• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Малювання камінням. Алмазне малювання

Сортування:

Товарів на сторінці

Алмазна вишивка – вид сучасного рукоділля, що у тренді
Створити своїми руками справжні шедеври образотворчого мистецтва, що вражають вишуканістю та пишнотою, вам допоможе ексклюзивна алмазна вишивка камінням. Такий тип декоративно-ужиткової творчості з'явився нещодавно, але вже набув безліч фанатів у різних куточках земної кулі.

Особливості виконання алмазної мозаїки камінням
Технологія відповідного рукоділля передбачає викладання картин за допомогою спеціальних камінчиків-стразів аналогічно до вишивання їх хрестиком.

Такий процес, у порівнянні з традиційною вишивкою, менш трудомісткий і займає значно менше часу, а його результатом стають малюнки, що переливаються на сонці, барвисті і не втрачають свого шикарного вигляду навіть через багато років.

Зображення викладаються на матеріал за допомогою спеціальних щипчиків – це нескладно та доступно кожному.

Комплектація наборів для вишивання камінням
Набір для малювання каменями комплектується такими елементами:

  • намальованою схемою;
  • робочим тканинним полотном з нанесеним на клейову основу зображенням;
  • щипчиками у вигляді пінцету;
  • необхідною кількістю каменів;
  • блюдечком для стразів;
  • таблицею відповідності номерів за відтінками.

Де придбати алмазну вишивку?
Величезний асортимент відповідних наборів для рукоділля, що відрізняються різним форматом та різноманітною жанровою специфікою, ви зможете знайти у нашому інтернет-магазині.

У нас ви зможете купити алмазну вишивку камінням із зображенням граціозних тварин, розкішних квітів, колоритних натюрмортів та мальовничих краєвидів за демократичними цінами.

Вибирайте, замовляйте та купуйте набори для алмазного малювання у нас. Придбавши комплекти, що сподобалися, ви зможете за рукоділлям зняти стрес, а результат вашої праці неодмінно викличе загальне захоплення!