• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Сито для раковин

Сортування:

Товарів на сторінці

Засмічення раковини дуже неприємна побутова проблема, до того ж вона гальмує процес приготування їжі та вирішення інших кухонних питань. Щоб уникнути проблем такого роду, необхідно проводити профілактику, і найпростіше, що ви можете зробити, це купити ситечко для раковини.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого ситечко для раковини. При переробці овочів, миття посуду та іншої кухонної роботи маленьке ситечко для раковини стане вашим великим помічником. Саме ситечко збирає всі небажані речовини в купку і не дає потрапляти до труб великої кількості харчових відходів. Ситечко виготовлено з нержавіючої сталі, що не окислюється, не вступає в реакцію з хімічними елементами.

Діаметр ситечка:

·      6 см

·      7 см

·      7,5 см

Ситечко має ряд невеликих отворів для стоку води, а коли вода накопичується, воно не спливає. У цьому велика перевага металевого ситечка перед пластмасовим. Чистити ситечко досить легко, просто все сміття, що зібралося, викиньте в відро для сміття.

Подбайте про ваші труби, купіть дешево ситечко для раковини в роздріб та переконайтеся в його ефективності. Продаж здійснюється від однієї одиниці.

Оптова покупка набагато вигідніша та ефективніша. Купуйте ситечко для раковини оптом та станьте учасником цікавих пропозицій та додаткових знижок.

Fromfactory – ваш помічник щодня!