• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Тасьма

Сортування:

Товарів на сторінці

Красиво підібрані і декоровані штори здатні надати затишок і прикрасити будь-яку кімнату. Сформувати м'які складки на шторах і легко прикріпити завісу до карнизу ви зможете за допомогою шторної стрічки. Тасьма для штор буває різна і відрізняється:

матеріалом виготовлення

числом протяжок

шириною

коефіцієнтом збірки

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує недорого купити тасьму для штор, виробництва Китай. Тасьма виготовлена ​​з поліестеру, що не прозора, має один вплетений ряд складальної нитки (або протягання), ширина 2,5 см. За допомогою цієї тасьми дуже легко обробити верхній край штор і отримати стильні фасонні складки.

 

Здійснюючи покупку обов'язково зробіть правильний розрахунок, при цьому довжина карниза множиться на коефіцієнт збирання і до отриманого результату додається 15 см. Коефіцієнт збірки дуже легко визначити самим: 10 см стрічки стягніть шнуром і виміряйте лінійкою отриману довжину. Далі 10 см розділіть на отриману довжину і ви дізнаєтеся коефіцієнт збірки.

 

Купити дешево тасьму можна від одного мотка, в мотку 50 метрів. Для оптових покупців ми передбачили цікаві пропозиції і додаткові знижки.

 

Купуйте тасьму, декорують завісу і робіть свій будинок затишніше разом з fromfactory!