• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Гачки для підняття петель

Сортування:

Товарів на сторінці

Петля-піднімач 14.5 см

7.56 грн

10.08 грн

В'язання завжди в моді, а в'язана річ може бути легкою, повітряною, теплою та пухнастою. Все залежить від ниток, які ви оберете. Але в процесі в'язання можуть виникнути різні казуси та складності. Тому, для сучасних любителів в'язання і вигадали безліч корисних аксесуарів.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити петля-піднімач, який допоможе вам зберегти виріб від деформації. Прилад досить простий у використанні, має пластикову ручку та металеву робочу частину. Робоча частина виконана у формі гачка із клямкою, яка дозволяє утримувати петлю та піднімати її до потрібного рівня. Гладке та нікельоване покриття не чіпляє нитку, дозволяє вільно проникати у петлю.

Петля-підіймачі для петель можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Зробіть своє замовлення не виходячи з дому за допомогою натискання кнопки, і ми доставимо його до будь-якої точки України.

Підвісники для петель можна купити оптом. Всі оптові покупці отримують додаткові знижки та стають учасником цікавих пропозицій.

Fromfactory – чудовий помічник у ваших справах!