• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Булавки

Сортування:

Товарів на сторінці

Булавка ажурна 100мм

8.82 грн

11.76 грн

Булавка ажурна 55мм

6.30 грн

8.40 грн

Булавка ажурна 75мм

7.56 грн

10.08 грн

Булавки №2 срібні 35 мм/10шт

2.52 грн

3.36 грн

Булавки №3 срібні 45мм/10шт

4.62 грн

6.30 грн

Булавки №4 срібні 5.5см/10шт

5.04 грн

6.72 грн

Булавки: кравецькі аксесуар і прикраса

Популярність булавок, враховуючи їх конструкційну простоту і широкі можливості для застосування, протягом довгого часу залишається високою. В якості яскравого прикладу можна навести постільні булавки, які справедливо звуться безпечними.

На відміну від стандартної моделі, головка у них виконана з щільного пластику. Це виключає можливість ненавмисного розстібання і тим самим ймовірність хворобливого уколу. А так як постільний варіант використовується для скріплення підодіяльника з ковдрою (один їх варіантів), то особливості конструкційного виконання відіграють важливу роль.

Кравецький асортимент

Крій та шиття як в промислових масштабах, так в разі приватного виробництва, не обходяться без використання спеціального кравецької інвентарю. Одним з обов'язкових його складових залишаються булавки для шиття. Цей аксесуар виготовлений з міцного металу, який пройшов попередню обробку. В результаті придбав антикорозійні характеристики і еластичність.

Для зручності використання булавки для шиття випускаються в декількох варіантах виконання. Йдеться про різній довжині (розміри варіюються від 2,5 до 3,2 см). Стандартні булавки мають гострий кінчик і закруглену підставку. Така форма дозволяє без пошкоджень прослизати між волокнами тканини, надійно скріплюючи два відрізу.

Для тонких матеріалів (шифон, шовк) використовують булавки меншого діаметру. Їх застосування не залишає слідів на тканині. Надійно скріпити шматки щільної тканини (драп, твід) допоможуть булавки англійські розміром не менше 3,6-4,5 см. Альтернативний варіант: голки у вигляді букви Т.

Незвичайна прикраса

Хочете надати образу «родзинку» і завершеність? Цікавить використання стильних і незвичайних аксесуарів? Для вирішення цього питання варто купити декоративні булавки. Багатство варіантів виконання дозволяє підібрати аксесуар для будь-якого образу.

Приклади використання.

Як допоміжний елемент. За допомогою надійної і непомітною булавки можна надійно закріпити шарф або хустку. Безпечна застібка вбереже від мимовільного розстібання. Товщину «голки» варто підбирати в залежності від типу матеріалу. Для щільного палантини підійде стандартна модель, для легкого шифону - аксесуар з тонкого дроту з заокругленим підставою.
Як брошки. Для цієї мети підійдуть булавки золоті. Аксесуар можна зустріти в колекціях іменитих ювелірів. Звичайно, брошка з золота складно назвати повсякденним елементом декору. Часто її дарують на значущі події. Народження дитини, хрестини, день народження.
Як оберіг. Суб'єктивна оцінка підвищує попит на звичні аксесуари. Показовий приклад: булавки срібні купують в якості талісмана як маленьким дітям, так і дорослим людям. Вважається, що срібло захищає від можливого негативу.
Широка область застосування аксесуарів, які звично вважаються кравецькі, відбивається на постійному доповненні асортименту товарами в новому варіанті виконання.

Як правильно вибрати булавки

В першу чергу потрібно відштовхуватися від області використання. Якщо говорити про необхідність скріпити елементи постільної білизни, то тут важливо використовувати булавки з великим пластиковим «капелюшком». Для крою і шиття підійдуть аксесуари з тонкого і міцного металу, на кінці у яких закруглення або різнокольорова кульку.

Вибір декоративних товарів залежить від планованого використання. Тут важливо приділити увагу дизайну. Метелики, листочки, абстракція або національна символіка. Варіантів багато, асортимент постійно доповнюється новими моделями з благородних металів. Незвичайне рішення - інкрустація напівдорогоцінним камінням.

Хочете купити англійські булавки? Важливим моментом залишається різноманітність розмірів і матеріал виготовлення. Хороший варіант - придбати комплект аксесуарів. У ньому знаходиться 10 булавок різного розміру, для виготовлення яких був використаний міцний метал. Важливий момент - якість застібки. Вона повинна витримувати навіть значне механічне навантаження.