• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Човники. Шпульні ковпачки

Сортування:

Товарів на сторінці

 

 

Човен є однією з важливих деталей у швейній машині. Якість роботи машини багато в чому залежатиме від того, наскільки злагоджений носик човника взаємодіє з голкою. Якщо взаємодія порушена, відбувається обрив нитки та пропуск стібків.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого шпульні ковпачки для швейних машин. До вашої уваги представлені ковпачки, які підійдуть для «Подільської» швейної машини та «Чайки».

Швейні ковпачки, виробництва Китай, виготовлені з нержавіючої сталі, мають антикорозійні властивості і мають гладку відшліфовану поверхню. За типом підійдуть до вертикального «хитається» човника. Це вважається класичний варіант човників, які в процесі роботи здійснюють коливальні рухи. Підходять для побутових швейних машин, що не мають високої швидкості.

У шпульний ковпачок вставляється шпулька з ниткою, а її вільний край заправляється відповідно до вказівки стрілок. На шпульному ковпачку є регулятор натягу нижньої нитки. Якщо натяг не налагоджено як належить, виникають проблеми з рядком. Вставляється та витягується ковпачок за допомогою хвостика, який у різних моделях відхиляється у ліву сторону або праворуч.

Купити дешево шпульний ковпачок можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці.

Для бажаючих зробити оптове замовлення ми розробили цікаві пропозиції та додаткові знижки. Продаж здійснюється від однієї упаковки, в упаковці 50 шт., У ящику 25 упаковок.