• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Голки для ручного шиття

Сортування:

Товарів на сторінці

Голки для ручного шиття: особливості
Сьогодні голки для ручного шиття виготовляються з високоміцної сталі з різними покриттями, що запобігають появі корозії. Вони міцні та гострі, не ламаються і не гнуться. Залежно від сфери застосування, товщини нитки та матеріалу, існують різні маркування та види голок.

Характерні особливості швейних голок
Будь-яка голка складається з:

 • вушка;
 • стрижня;
 • вістря.

Промисловість пропонує споживачам широкий асортимент товару, залежно від функціональних особливостей та сфери використання. За типом робіт, які можна виконувати за допомогою голок для ручного шиття, поділяються на групи для:

 • пошиття;
 • штопки;
 • вишивання;
 • з'єднання щільних тканин;
 • ремонту взуття та виробів зі шкіри.

По товщині стрижня вони нумеруються від 1 до 12. Номери від 1 до 3 призначені для робіт із легкими тканинами (бавовна, батист, шифон, полотно, бязь тощо). У діаметрі 0,6-0,7 мм, довжиною від 30 до 40 мм.

Щоб впоратися із тканинами середньої товщини (твід, парча) голки для шиття можуть бути різної довжини від 30 мм до 45 мм діаметром 0,8 або 0,9 мм. Їм відповідають №4, №5, №6, №7.

Драп, сукно відносяться до важких типів тканин, для роботи з ними використовують номери від 8 до 10, діаметром від 1,0 до 1,2 мм з довжиною стрижня 40-50 мм.

Для грубих тканин, у тому числі тканин для матраців, мішковини, рогожі, парусини, шкіри потрібні голки товстіші в діаметрі 1,6-1,8 мм із довжиною стрижня від 7,5 сантиметрів і більше.

Залежно від товщини ниток вушко може бути маленьким, середнім або великим. Велике рекомендується брати для роботи з муліне, твердими та щільними нитками. Маленьке або середнє вушко відмінно підійде для ниток при обметуванні, пришиванні, поєднанні тканин.

Як швидко замовити голки для шиття
На сайті ви можете підібрати та купити ручні швейні голки для будь-якого виду робіт. За потребою можна придбати від 10 штук до 5 тисяч одиниць. Також продаються універсальні набори, в яких підібрані голки для різних тканин та ниток (штопка, вишивка тощо). Одночасно рекомендується придбати наперстки, які можуть захистити ваші пальці під час роботи.

Для зручності клієнтів є можливість зробити покупку в один клік або замовити зворотній дзвінок. Миттєва оплата та швидка доставка заощадять ваш час. У нас постачання безпосередньо із заводів-виробників, тому якість товару гарантується. Про це свідчать численні відгуки наших замовників.