• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Шило

Сортування:

Товарів на сторінці

У кожного доброго господаря є набір інструментів, який необхідний в домашньому побуті. Серед цього переліку обов'язково знаходиться шило, довга міцна голка з дерев'яною або пластмасовою ручкою. Шило дуже широко використовується при ремонті взуття, при роботі з хутром або шкірою, в теслярських і столярних роботах, при роботі з картоном і твердими поверхнями.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує дешево купити шило, виробництва Китай. Металева голка виконана з міцної сталі, що не піддається деформації при використанні її на твердій поверхні. Завдяки спеціальній обробці не окислюється, не іржавіє. Довжина голки 5 см, діаметр вістря 0,8 мм. На краю голки є вушко голки для зручності у використанні. Рукоятка є пластмасова і дерев'яна. Край рукоятки виконаний у формі півкола, при натисканні на нього не деформує руку.

 

Шило можна недорого купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Так само корисний товар можна купити оптом, при цьому ви значно економите свої фінанси і купуєте надійних партнерів. Для оптових покупців ми розробили цікаві пропозиції і додаткові знижки.

 

Відвідайте інтернет магазин fromfactory і придбайте для себе повний комплект необхідних інструментів!