• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Пінцети

Сортування:

Товарів на сторінці

Не секрет, що правильна і акуратна форма брів може зробити обличчя набагато молодшим. Доглянуті брови надають особі гармонійності, а доглядати за бровами потрібно за допомогою пінцету.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує великий вибір пінцетів для брів. Всі пінцети виготовлені з нержавіючої сталі, яка не містить шкідливих домішок. Пінцети довговічні у використанні і зручні для дезінфекції, мають гладку і рівну поверхню. Представлені моделі відрізняються між собою за формою:

·      скошені

·       прямі

·      у вигляді голки

·      загострені

Прямий пінцет відмінно підійде для грубих та впертих волосків. З його допомогою зручно надавати потрібну форму бровам. Для густих брів краще пінцет із загостреними краями. Він дуже зручний для новачків, і за допомогою такого пінцета дуже легко підхоплювати волоски, що тільки що відростають. Фахівці користуються пінцетом «у вигляді голки».

Підберіть варіант, що відповідає вашому типу брів, та зробіть замовлення. Дешево купити пінцет в роздріб не складе труднощів, продаж здійснюється від однієї одиниці. Рекомендуємо мати у своїй косметичці кілька моделей:

·      для надання форми

·      для видалення окремих волосків

Оптових покупців чекають цікаві пропозиції та додаткові знижки.

Fromfactory - співпрацюйте та розвивайтеся з нами!