• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ріжки. Лопатки взуттєві

Сортування:

Товарів на сторінці

Взуттєвий ріжок є невід'ємним аксесуаром по догляду за взуттям. Основна його функція - допомагати вам швидко і зручно взувати взуття, і охороняти задники від деформації. Саме взуттєвої ріжок допоможе зберегти первинний вигляд туфель і позбавить від привички наступати на заднікі.Інтернет магазин Фромфекторі представляє вашій увазі велику різноманітність взуттєвих ріжків різної форми і величини:

 

· металеві

· пластмасові

· маленькі

· Великі до 30 см і 46 см

 

Маленький ріжок підійде для тих, хто має намір брати його з собою і у кого задники взуття низькі. Великий ріжок дозволить вам не нахилятися низько, коли взуваєте взуття, і підходить для домашнього застосування. Металеві ріжки мають достатню міцність і покриті захисними матеріалами, які захищають від окислення.

 

Купити недорого ріжок для взуття можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Заплатіть досить низьку ціну за взуттєвої атрибут, і заощаджуйте гроші на ремонті взуття.

 

Взуттєві ріжки можна купити оптом, при цьому ви не просто робите вигідну покупку, а здобуває надійних партнерів в нашій особі.

 

Ми раді співпраці з вами!