• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Перцемолки

Сортування:

Товарів на сторінці

Любителі гострих страв, для надання особливого смаку, додають невелику кількість перцю і солі у свою тарілку. Тому при сервіруванні столу обов'язковими атрибутами будуть сільничка солі та перечниця. Особливий аромат набуває страви, якщо перець свіжомелений.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого перцемолку, за допомогою якої у вас на столі завжди буде свіжомелений перець. Перцемолка ручна, класична, виготовлена ​​із харчового пластику. У нижній частині є ніж для шліфування, а у верхній – ємність для заправки горошинами перцю. Опустивши нижню частину над стравою, а верхню механічно прокручуючи руками, ви отримаєте потрібну кількість свіжомеленого перцю, який не тільки надасть смаку приготовленій страві, але й покращить обмін речовин у вашому організмі.

Перцемолку можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Купуючи ручну перцемолку ви дбаєте про якість їжі, що готується, і про здоров'я своєї сім'ї.

Є можливість зробити оптову покупку, при цьому ви заощаджуєте свої фінанси, отримуєте додаткові знижки та стаєте учасником цікавих пропозицій.

Fromfactory – якість для здоров'я!