• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Невидимки для волосся

Сортування:

Товарів на сторінці

Невидимки великі 8см/48шт

13.53 грн

18.45 грн

Невидимки малі 4см/60шт

9.02 грн

12.30 грн

Як створити майстерну зачіску за допомогою невидимок
Довге волосся вимагає захисту, правильного догляду і, звичайно ж, зовнішньої краси. За допомогою таких простих предметів, як невидимки для волосся, створюються справжні шедеври. Ця універсальна прикраса допоможе зібрати та зафіксувати волосся у потрібному положенні. Головне – знати, як ними користуватися.

Різновиди невидимих ​​шпильок
Досвідчені перукарі часто вдаються до секрету фіксації волосся за допомогою невидимок. І не дарма, адже шпильки-невидимки бувають різного дизайну і можуть стати гарним доповненням зачіски. Ці прикраси бувають наступних типів:

 1. чорні чи білі;
 2. кольорові;
 3. різних розмірів – від мізерних до середніх властивостей;
 4. пластмасові;
 5. сталеві;
 6. з напиленням;
 7. з прикрасою в основі шпильки у вигляді квітки, бусинки, бантика, метелика або іншого виробу хитромудрого дизайну.

Зібравши довге волосся в пучок і використовуючи кілька невидимок, можна не боятися того, що зачіска зіпсується і матиме неакуратний вигляд. Короткому волоссю додати обсяг допоможуть все ті ж шпильки. Необхідно лише підняти потиличну частину волосся та закріпити її невидимками.

Особливості невидимих ​​шпильок
Така прикраса має конструктивну особливість: одна сторона пряма, а друга – хвиляста. Жодного секрету немає. Для фіксації густого хвилястого волосся рекомендується заколювати цей аксесуар хвилястою стороною поверх пасм. А для того, щоб не розтріпалося тонке пряме волосся, слід використовувати шпильку прямою стороною поверх пасм.

Якісні невидимки НЕ:

 • деформуються;
 • окислюються;
 • викликають алергічні реакції;
 • мають зазубрин та гострих кінчиків;
 • мають термін придатності.

Тому не варто гнатися за дешевими варіантами невидимих ​​шпильок. Щоб уникнути небажаних наслідків, краще купити невидимки для волосся в середньому ціновому сегменті. Важливо пам'ятати, що цих прикрас ніколи не буває багато. Варто запастись достатньою кількістю невидимок, щоб у відповідальний момент бути у всеозброєнні.

Арсенал різних невидимих ​​шпильок повинен бути у кожної дівчини, якщо довжина її волосся досягає мочки вуха. Приколоти чубок, вправити пасма, що випали з хвоста, зафіксувати хвилі в зачісці - всі ці завдання здійсненні тільки за допомогою невидимок. Такі аксесуари для волосся ніколи не вийдуть із моди. Вони однаково доречні як у повсякденному житті, так і на урочистому заході.