• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Пакети фасувальні

Сортування:

Товарів на сторінці

При оптовій і роздрібній торгівлі, в побуті широко використовуються фасувальні пакети. Без використання такої тари важко уявити собі господиню на кухні. Щоб не заплутатися у різноманітті пакетів, що застосовуються для зберігання і упаковки товарів і продуктів харчування, варто ознайомитися з видами фасувальних виробів, їх відмінністю.

Матеріал виготовлення

Дешевизна, міцність і відсутність вбирання вологи робить пакети із пластику досить популярними.

При виготовленні фасувальною тари використовуються п'ять видів такого матеріалу.

 1. Поліпропілен. Такі пакети застосовуються для упаковки одягу, канцелярських товарів, всілякої біжутерії. Наявність клапанів, красивих вставок дозволяють не тільки красиво упаковувати товари, а й вигідно їх презентувати. Привабливий вигляд виробам додає глянець гладкого, міцного пластику.
 2. Поліетилен високого тиску відрізняється вантажопідйомність не більше 20 кг. Це гладкий, пластичний, несмінаемой матеріал. Застосовується для виготовлення великих пакетів. Місткість тари збільшується складкою на дні виробу.
 3. Поліетилен низького тиску. Це шарудять мішечки, запропоновані в торгових центрах, де продається одяг. Упаковка невисокої щільності, низької фортеці, підходить лише для товарів невеликої маси - до 7 кг. На поверхню пакетів часто наносяться логотипи, що випускають їх торгових марок. Поліетилен застосовується для виробництва захисних матеріалів, наприклад, плівки з безліччю повітряних бульбашок, для упаковки побутової техніки, електронних приладів, посуду.
 4. ПЕТ з дешевого пластику - лавсану, високої міцності, але не стійкого до впливу кисню. Найчастіше застосовується для тари, в якій зберігаються заморожені продукти.
 5. БОПП відрізняється стійкістю до високої температури, гнучкістю і міцністю. Використовується для упаковки сорочок і іншого одягу. Це пакети для багаторазового застосування з клапаном-липучкою. У деяких моделях всередині є вішалки для зберігання суконь або костюмів.

Вибираючи пакувальну тару, перш за все потрібно враховувати, для зберігання яких продуктів або товарів вона буде використовуватися.

Форма пакетів

Перш ніж купити оптом чи вроздріб пакувальні пакети, варто ознайомитися з їх формою. Вироби бувають:

 • поліетиленові фасувальні пакети для упаковки розсипних продуктів, наприклад, цукерок, печива вагою по 2-3 кг;
 • з вирубний ручкою, що витримують вагу вантажу до 3 кг, використовуються для документів, різних паперів, в якості рекламної тари на виставках;
 • з ручкою-петлею, ціна такої тари найвища, через неміцний ручки застосовуються як подарункові упаковки;
 • майки для транспортування продуктів.

В інтернет-магазині From Factory ви можете купити пакети фасувальні оптом або від одного виробу за низькою ціною китайського виробництва. Доставку товарів ми здійснюємо по всій Україні в попередньо погоджені з власниками замовником терміни. При покупці виробів оптом, покупцям надаються знижки. При співпраці з нами ви економите кошти і час!