• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 2000.00 грн.

Фіранки для душу

Сортування:

Товарів на сторінці

Шторки для ванної

Якщо знадобилося купити фіранку в ванну, то важливо врахувати, що вона купується не тільки для створення естетичного вигляду, а й виконуватиме практичну роль. У процесі прийняття душу вода завжди розбризкується на всі боки. Постійне потрапляння водних крапель на підлогу або пральну машину може спричинити за собою неприємні наслідки. Волога - це сприятливе середовище для розмноження різного роду бактерій і грибка. Це призводить в непридатність робочі деталі машинки. Крім того, створює шкідливу мікрофлору в ванній кімнаті. Тому стає зрозумілим, що фіранки для душу купити - це необхідність, а не примха.

Як правильно вибрати шторки

Дешевше всього вибирати шторки для ванної, виготовлені з поліетилену. Такий виріб ідеально підходить для мікроклімату даної кімнати, оскільки відмінно відштовхує вологу, не дозволяє воді розбризкується і стійко проти різких змін температурного режиму.

Мінус таких фіранок в тому, що матеріал швидко зношується і не піддається пранню. Відмивати бруд доводиться руками. Через те, що матеріал занадто тонкий, витрати на покупку штор не виправдовують себе навіть за умови низької вартості.

Непогано себе показали вінілові шторки. Їх найчастіше купують завдяки гарному співвідношенню ціни і якості. Ці фіранки прості в застосуванні, легко миються спеціальними засобами і служать значно довше поліетиленових. Але при покупці вінілових фіранок потрібно уважно дивитися на виробника. Часто можна потрапити на неякісний товар, який практично не відрізняється від поліетилену.

Фіранки з поліестеру - це хороший вибір в співвідношенні якості, довговічності та цінової категорії. Ці вироби служать довгий час і легко стираються в процесі делікатного прання.

Якщо ж вам не все одно, якої якості у вас шторка у ванній, і готові платити за це, то найвірнішим рішенням буде придбати тканинну шторку. Виготовляється вона з шовкової або віскозної тканини, яку просочують розчином на основі тефлону. Така шторка добре відштовхує вологу, не дозволяє воді розхлюпуватися. Матеріал міцний і служить довгі роки. Гарний принт і широка палітра фарб дозволять прикрасити такий шторкою інтер'єр ванної кімнати, зробити його оригінальним.

Вибравши шторки з тканини, ви залишитеся задоволені, оскільки витрачені гроші на покупку повністю себе виправдають.