• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ланцюжки шкіряні

Сортування:

Товарів на сторінці

Вироби зі шкіри ніколи не виходять із моди, їм характерні стиль та елегантність. Великою популярністю серед молоді користуються шкіряні ланцюжки. Чим же ця біжутерія так приваблює споживача?

доступна ціна

міцність матеріалу

еластичність

висока зносостійкість

можливість міняти підвіски в залежності від обраного вбрання

роблять ваш образ завершеним

Ця продукція є універсальною, вона актуальна як серед чоловічого населення, і серед жіночого. Шкіряні ланцюжки носять у вигляді браслета. Виявивши фантазію, ви можете змінювати дизайн виробу, залежно від аксесуарів, які розмістите на них. Прикраси можуть мати класичний характер або відповідати запитам сучасності.

Купити шкіряні ланцюжки можна в інтернет-магазині Fromfactory Україна. Дешева продукція – це означає неякісна, це означає доступна, яка враховує запити споживача. Це можливість виглядати сучасно та стильно незалежно від вашого статусу.

Фромфектори дає можливість шкіряні ланцюги купити в роздріб. Продаж здійснюється від 1 ланцюжка. Довжина виробу 45 см, застібка виготовлена ​​із нержавіючої сталі.

Ви можете купити товар оптом, але не обов'язково для продажу, а для створення неповторного аксесуара. Чекаємо на ваші замовлення!