• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

СТРАЗИ

Сортування:

Товарів на сторінці

Все, що необхідно вам, щоб підкреслити свою індивідуальність, можна знайти уфакторі. Різні декоративні елементи для творчості, матеріали для оздоблювальних робіт та інші дрібниці життя привернуть увагу, якщо ви відвідаєте інтернет-магазин фромфекторів України.

Для любителів оригінальності представляємо асортимент страз: яскравого дорогоцінного каміння виконаного зі скла. Стрази є досить актуальним декоративним матеріалом і використовується при прикрасі:

одягу

взуття

манікюру

зачіски

застосовують при нанесенні макіяжу

Прикраса стразами надає виробу елемента розкоші і будь-яка, найпростіша річ, може стати особливою.

Стрази бувають різної форми та різного діаметру. Пропонуємо вам купити оптом чи в роздріб стрази дрібного діаметру:

- Ø5мм

- Ø3мм

Стрази, виробництва Китай, на клейовій основі представлені в упаковці по 100 шт. Товар можна купити дешево, починаючи з однієї упаковки. Стрази клеяться праскою або спеціальним паяльником, який є у продажу.

Зробивши в замовленні позначку, купити Україна, інтернет-магазин фромфектори, ви отримуєте можливість придбання необхідного продукту за дешевою ціною, надійного партнера, швидке та якісне обслуговування.

Різні декоративні елементи для творчості, матеріали для оздоблювальних робіт та інші дрібниці життя привернуть увагу, якщо ви відвідаєте інтернет-магазин фромфекторів України.