• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Яблукорізки

Сортування:

Товарів на сторінці

Серед безлічі основних атрибутів на кухні є чимало допоміжних, без яких начебто й можна обійтися, але вони, у свою чергу, дуже полегшують працю і прискорюють процес. До допоміжних інструментів належить яблукорізка. Звичайно, яблуко можна порізати і за допомогою ножа, але скільки зайвих рухів вам доведеться зробити, а це ще й додатковий час. Якщо ви варите яблучне варення або закриваєте яблучний сік, то яблукорізка саме для вас.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого яблукорізку, виробництва Китаю. Ножі яблукорізки виготовлені з нержавіючої сталі, яка не окислюється та не вступає в реакцію з хімічними елементами. Ножі досить гострі та надійно зафіксовані на корпусі у формі «соня». При натисканні яблукорізкою на яблуко отримуємо вісім рівномірних часточок та окремо вирізану серцевину. Модель дуже проста і легко миється після використання у проточній воді.

Купити дешево яблукорізку можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Достатньо низька ціна робить кулінарний атрибут доступним для всіх.

Для бажаючих купити оптом яблукорізку, ми розробили цікаві пропозиції та додаткові знижки.