• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Нитковдівачі

Сортування:

Товарів на сторінці

Нитковдівач на допомогу майстрині
Невелика, але суттєва проблема під час шиття або вишивання - заправка нитки в голку. За поганого зору це досить неприємний момент у швейній справі. А тонка голка з крихітним вушкам, в яке складно потрапити, завдає чимало клопоту будь-якій рукоділлі. Особливих зусиль вимагає складна вишивка, за якої необхідна постійна зміна кольорових ниток. Просте та дешеве рішення в такій ситуації – застосування нитковдівача. Ця корисна річ у рази полегшує процес втягування нитки в голку.

Невід'ємна частина набору для шиття та вишивання
Цей нехитрий пристрій допоможе швидко, без зайвих зусиль і напруги надягти нитки різної структури в найтонше вушко. У голки з великим отвором швейне пристосування дозволить втягувати товстіші нитки і навіть пряжу.

Простий ниткодевач складається з маленької металевої або пластмасової ручки, яка затискається великим і вказівним пальцями, і спеціально вигнутої дротяної петельки, що з легкістю проникає в отвір вушка голки.

При виборі ручного заправника ниток зверніть увагу на якість матеріалів. Тонкий дріт не повинен гнутися та деформуватися. Перевірте надійність кріплення петлі в місці стику з ручкою, щоб при першому різкому русі деталі не відокремилися.

Використання ниткодівача
Взявши голку в руку, помістіть вушко на подушечку вказівного пальця, вхід в отвір повинен бути вертикально. Підведіть пристрій, щоб воно було в строго перпендикулярному положенні щодо вушка голки, і вставте його.

Просуньте кінчик нитки в металеву петлю і протягніть нитку так, щоб вийшов хвостик завдовжки кілька сантиметрів.

Після цього починайте витягувати петлю з голкового вушка.

Разом з рамкою у вушко голки вводиться частина нитки. Швидко та гранично просто!

Ниткодевач - постійний помічник для будь-якої рукоділки завдяки простоті, практичності і низькій вартості.