• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Канва

Сортування:

Товарів на сторінці

Купити канву для вишивання
Канва – дешева, зручна для вишивання хрестиком сітчаста тканина, де переплетені нитки складають квадрат. Початківцям у роботі з таким матеріалом варто користуватися спеціальними п'яльцям. Якщо ви купите канву – це буде основа вишивки, а правильно зроблений вибір дозволить зробити ваше заняття рукоділлям легким та приємним, від якого ви отримаєте гарний настрій.

Види канви
У магазинах пропонується канва різних видів.

На тканинах. Це найпопулярніші вироби.

Ви можете купити в інтернет-магазині канву «Айда». Квадратики на цьому матеріалі роблять його популярним серед новачків та досвідчених рукоділок. Розмір канви визначає її номер, він буває від 7-го до 20-го. З підвищенням номера зменшуються розміри квадратиків, що потребує більшої уваги та скрупульозності в роботі.

При рівномірному плетінні виходить складніший матеріал. Тут можуть бути присутніми волокна бавовни або льону з добавкою синтетики. Подібну тканину використовують вишивальниці зі стажем, адже потрібно самій робити розрахунки та розмітку. Тканина не має чітких квадратиків, але на її тлі немає і дірочок.

Hardanger - з найдрібнішими квадратиками, її краще використовувати при вишиванні технікою хардангер або гладдю.

Самостійною канвой може бути льон. Він найміцніший із натуральних виробів.

Страмін відрізняється грубістю та жорсткістю, застосовується при оформленні гарних наволочок, всіляких килимків, жіночих сумочок. При цьому робота ведеться грубими, великою товщиною нитками.

Davosa – високоякісна канва, що має особливе плетіння. При бавовняній основі на ній можна вишивати скатертини, оригінальні серветки.

Пластикова. Ви можете купити таку канву оптом. Використання нових технологій роблять вироби досить популярними. Вони добре утримують форму, мають багато різних кольорів. Може набувати будь-якої форми. Канва має стандартний формат A4. На шаблон можна накласти лічильну гладь, косий стібок, вишити килим.
Водорозчинна. Щоб значно легше зробити процес, варто купити водорозчинну канву для вишивки. Після закінчення роботи тканина замочується на 30 хвилин у несильно підігрітій воді, потім її потрібно прополоскати та висушити.
Накладне. Використовується для вишивання на тканинах з непростим плетінням, на трикотажних, фетрових матеріалах або на елементах одягу, де немає розмітки. Після нанесення малюнка нитки акуратно висмикуються вручну.


Папір. Останньою новинкою в рукоділлі є перфорований папір. При роботі з нею необхідно бути обережними, вишивку виконувати в 1-2 нитки, додаючи шовкову.
Водорозчинна канва для вишивки
Щоб нанести вишивку хрестиком на нерозміченій тканині-основі, варто купити водорозчинну канву. Це зазвичай прозора сітка, виготовлена ​​із розчинного у воді пластику. Але відмінним варіантом для керівників-початківців служить тканина, на яку переноситься малюнок. При цьому немає необхідності розраховувати картинку та розташовувати її, а ескіз у процесі вишивки зникає. Плюс готової канви – наявність кольорової гами на готовому фоні малюнку. Результат вишивки – отримання оригінального виробу.

Канва дозволяє вишивати різними видами стібків: напівхрестиком, прямими і косими, широкими гобеленовими. Використовуються подовжений хрестик, подвійний або рисовий, «папороть» стібки. Існує понад 60 різних варіантів.

Ви можете купити оптом канву для вишивання, за якою наносяться стрази, різнокольоровий бісер.

Таке різноманіття канви дозволяє рукоділкам створювати дуже гарні та оригінальні полотна.