• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Віяла для роздмухування вогню

Сортування:

Товарів на сторінці

На відпочинку важливо бути в комфорті і зручності, адже на те він і відпочинок. Жоден хороший похід не обходиться без приготування м'яса на мангалі або багатті. У цій справі не обійтися без віяла для роздування вогню, який економить сили і час.

Функціональність

Даний предмет не хитро влаштований і являє собою плоску пластикову дощечку з ручкою, за допомогою якої дуже зручно розпалювати вогонь. На природі це просто незамінна річ для любителів готувати на вогні, не важливо, щоб це було - овочі, м'ясо або риба. Віяло для мангала дозволяє не тільки підтримувати вогонь розпаленим, але і допомагає розпалити полум'я.

Багато хто робить віяла своїми руками з підручних засобів. Таким чином, не продумавши свій відпочинок заздалегідь, можна спорудити віяло для роздмухування вогню з підручних матеріалів, а саме: пластикових пляшок. З таким аксесуаром жоден відпочинок не зможе застати вас зненацька. Зробити його можна таким чином.

1. Відрізати дно у одній пластикових пляшок.
2. Відкрутити кришку.
3. Вставити одну пляшку в іншу, створивши при цьому поршень, що нагнітає повітря.
Існує безліч інших способів створити віяло для шашлику. Це обумовлено тим, що часто відпочиваючі замислюються про розпалювання багаття вже після його розпалася. Тут на допомогу і приходять способи спорудити віяло самому. Проте краще бути підготовленим до відпочинку і зібрати необхідні речі заздалегідь.

Купити опахало для мангала можна вигідніше за все в інтернет-магазинах або в спеціалізованих будівельних маркетах. Коштує воно буквально копійки. Нерідко в сезон відпочинку і посиденьок на природі такі віяла можна зустріти на полицях в супермаркетах, проте, якщо ви затіяли посмажити м'ясо на багатті восени або взимку - то цей варіант не для вас. У будь-якому випадку завжди зручніше забрати посилку з пошти, вибравши в інтернеті необхідний товар. Наприклад, замовити товар з доставкою можна на нашому сайті. Тут представлений віяло для розпалювання вогню за смішною ціною.