• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Кісткодави

Сортування:

Товарів на сторінці

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити прилад для видалення кісточок з вишні. Нехитрий пристрій виготовлений з безпечного харчового пластику і дуже простий у застосуванні.

У спеціальний отвір кладеться ягода і за допомогою натискання важеля на пружині видаляється кісточка. Вилучення кісточок відбувається швидко та безпечно. Отвір у ягоді виходить акуратний і вишня не втрачає багато соку. Даний прилад є незамінним помічником на кухні для тих, хто любить вареники та пироги з вишнями, а також варення та різноманітну консервацію.

Пропонований прилад має невеликі розміри, легкий та компактний. Пружина та важіль зі штиром виконані з нержавіючої сталі. Ця деталь пройшла спеціальну обробку, не окислюється і не іржавіє в контакті з харчовими продуктами, кислотами та водою.

Вишнечистку можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Купуйте маленький недорогий пристрій, і ви помітно відчуєте легкість та допомогу у роботі.

Купуйте вишнечистки оптом, при цьому ви не тільки заощадите свої гроші, але станете учасником додаткових знижок та цікавих пропозицій.

Fromfactory  робить ваші повсякденні обов'язки приємними та легкими!