• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Садові набори

Сортування:

Товарів на сторінці

Садовий набір 3 предмети

68.47 грн

92.66 грн

Садові набори інструментів допомагають упорядковувати наші ділянки, клумби та городи. Якщо говорити про роботу із землею, то голими руками тут особливо нічим і не допоможеш. Підкапати, обрізати, прополоти, розпушити – це все ми робимо за допомогою певних інструментів, без яких наші дачі та городи прийшли б у запустіння.
Фромфектори пропонує своїм клієнтам набори з самих ходових та універсальних інструментів, які потрібні найчастіше, і з якими можна зробити будь-який вид робіт на землі. Їм віддають перевагу багато покупців за рахунок їх компактності та зручних розмірів, якими легко та приємно орудувати, вони впораються із завданням будь-якої складності та допоможуть утримувати ваші грядки в ідеальному порядку.
Придбати їх дуже легко, оформивши замовлення на нашому сайті, і ми надішлемо їх у будь-яке місто України. Купити такі набори можна за оптовою чи роздрібною ціною. Ми намагаємося забезпечити найкращі ціни та якість для наших клієнтів, щоб замовивши у нас одного разу, ви залишилися з нами назавжди!
Фромфектори працює для вашої зручності та комфорту!