• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Гачки на присосці

Сортування:

Товарів на сторінці

Купити гачки на присосках
Ванна – це місце, де, крім комунікацій, потрібно встановити додаткові практичні предмети інтер'єру. При цьому в даному випадку не обійтися без вішалки на липучках та гачках. Ці прості аксесуари допоможуть організувати зручне розташування речей, які мають бути під рукою, наприклад, рушники для обличчя.

Вид матеріалу
Гачки на присосках у ванну можуть бути виготовлені з різних матеріалів, стійких до впливу мікроклімату цієї кімнати. Найактуальнішим варіантом буде дерев'яний, металевий чи пластиковий для ванної кімнати. Розглянемо варіанти, який гачок на присосці купити, докладніше:

  • Дерево. Цей матеріал вже давно використовується для виготовлення гачків і вішалок, що сумніватися в його виборі не доводиться. При виготовленні фабричних виробів використовують спеціальну речовину, яка здатна відштовхувати вологу. Завдяки цьому гачки будуть служити довгий час.
  • Пластик. Аксесуари з цього матеріалу стійкі до вологого середовища і мають велику палітру кольорів, але при виборі потрібно звертати увагу на якість виробу.
  • Метал. Для виготовлення металевих аксесуарів використовують для ванни нержавіючу сталь або латунь, їх обробляють спеціальним покриттям, щоб уберегти від корозії. Це найнадійніший і найміцніший матеріал, здатний витримати будь-які навантаження. Єдиний недолік – висока вартість виробу.

Кріплення гачків присоск має безліч переваг, оскільки воно не вимагає складного монтажу. При цьому таке кріплення швидко встановлюється у потрібному місці. Серед недоліків можна назвати те, що такі гачки неможливо повісити важкі предмети як махрового халата чи лазневого рушника. Але виправити ситуацію допоможе використання силіконового герметика.