• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Обприскувачі

Сортування:

Товарів на сторінці

Інтернет магазин Фромфектори представляє великий перелік обприскувачів, які носять багатофункціональний характер. Залежно від зовнішнього пристрою й обсягу вони можуть застосовуватися як в повсякденному житті для вирішення побутових питань, так і в сільськогосподарських роботах і промисловості.

Вашій увазі пропонуються обприскувачі наступних напрямків:

садовий

перукарський

побутової

Садовий примірник служить для обприскування рослин засобами захисту та рідкими добривами. Пропоновані моделі мають довжину насоса 40 см і 1 м.

Перукарський обприскувач має невеликий об'єм - 0,33 л., Призначений Смачивать волосся в процесі стрижки.

Побутовий обприскувач також має обсяг 0,33 л. і використовується для зрошення невеликих поверхонь. Його застосовують для обприскування розсади, догляду за балконними і кімнатними рослинами, для прасування білизни та миття вікон.

Недорого купить необхідний вам обприскувач можна в роздріб на сайті fromfactory.com.ua. Продаж здійснюється від однієї одиниці. Зробіть замовлення, не виходячи з дому, і ми доставимо його в будь-яку точку України.

Хочете купить зі знижкою? Зробіть оптовий замовлення і отримайте гарантовану додаткову знижку. Детальну інформацію отримаєте в інформаційному відділі нашого магазину.

Ми раді співпрацювати з вами!