• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Плоскогубці

Сортування:

Товарів на сторінці

Пасатижі і плоскогубці - незамінні помічники домашнього майстра

Проживаючи в квартирі або будинку, людина може стикатися з різними побутовими завданнями, націленими на усунення дрібних неполадок і несправностей. Тому в кожній оселі повинен бути хоча б мінімальний набір інструментів, що допомагає ліквідувати різні домашні проблеми. Такий міні набір включає в себе пасатижі, плоскі і хрестові викрутки, молоток, ножівку по металу, ізоляційну стрічку. Перераховані товари можна купити в інтернет-магазині From Factory.

Що потрібно знати про пасатижах і плоскогубці

Слово пасатижі прийшло до нас з французької мови і дослівно перекладається як «затиск для стержня». У нашому розумінні - це ручний інструмент для електромонтажних та слюсарних робіт, в якому об'єднані кусачки для дроту і плоскогубці. Часто у них є комбінована поверхня зі спеціальною виїмкою під круглі деталі і плоскою робочою зоною. Відповідно до технічних характеристик пасатижі призначені, щоб хапати і затискати труби і різні предмети. Вони трохи могутніше, ніж плоскогубці, тому і матеріал при їх виробництві використовують більш міцний і загартований.

Плоскогубці створені для зручного захоплення при проведенні маніпуляцій з різними предметами. Їх плоска поверхня дає можливість міцно утримувати різноманітні деталі, допомагає легко зігнути дріт, метал, жили кабелю. Цей інструмент може бути корисним, якщо під рукою немає гайкового ключа, а потрібно відкрутити або закрутити гайку.

Різновиди пассатижей

На губах пассатижей часто нанесені спеціальні насічки, покликані покращувати надійність зчеплення з предметом. Вона може бути присутнім і з іншого боку інструменту, що дає можливість майстру працювати будь-якою стороною. Існують наступні види щипців:

 • Комбіновані. Вони можуть об'єднувати в собі слюсарні функції і, наприклад, плоскогубці, бокорізи, кусачки для дроту. Виготовляються з міцної сталі з загартованими крайками.
 • Діелектричні. Такі пасатижі по зовнішньому вигляду схожі на комбіновані, але мають головна відмінність - рукоятки, покриті ізоляційним матеріалом із пластику й скловолокна. Такий інструмент захищає працівника від удару струмом.
 • Люверсной - для установки люверсів на шторах і гардинах.
 • Трубні або регульовані. Ці пасатижі застосовуються, в основному, при заміні та монтажу трубопроводів.
 • види плоскогубців

Різні сфери діяльності вимагають наявності різноманітних інструментів. Залежно від ситуації застосовуються різні види плоскогубців:

 • З вигнутими під кутом губками - для робіт у важкодоступних місцях.
 • З подовженими вузькими губками - тонкогубци. Такий інструмент надає можливість майстру дістати до місць з обмеженим доступом.
 • Плоскогубці-качкодзьоби. Нагадують пінцет, але у них більше сила стиснення.
 • Для роботи з делікатними і крихкими предметами. Плоскогубці цього виду мають додаткові насадки для виконання акуратних рухів.

На сайті fromfactory.ua можна знайти такі інструменти:

 • пасатижі / плоскогубці звичайні;
 • круглогубці металеві з прогумованими ручками;
 • пасатижі / плоскогубці з прогумованими ручками.

Купити описані вище товари можна в інтернет-магазині From Factory. Консультанти допоможуть підібрати інструмент, найбільш оптимальний для вашого виду робіт.