• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Стрічки парчові

Сортування:

Товарів на сторінці

Стрічка парча 0.6см/23м

13.02 грн

17.64 грн

Стрічка парчова 2.5см/23м

46.20 грн

62.16 грн

Стрічка парчова 5см/23м

82.74 грн

111.30 грн

Парчові стрічки: докладніше про продукцію
Наразі виробники пропонують великий вибір декору. Завдяки цьому можна легко підібрати те, що необхідно для створення ідеальної вироби. Керівництво завжди мало великий попит, і найближчим часом точно не втратить своєї актуальності. Один із найпоширеніших декоративних елементів – стрічки з парчі. Вони представлені у різноманітних відтінках та підійдуть для будь-якого випадку.

Особливості парчових стрічок
Такі стрічки є дуже щільною тканиною, яка створюється на основі золотистих, сріблястих або різнокольорових ниток, які у світі декору називаються люрексом. Парча вважається універсальною та підходить для створення більшості виробів ручної роботи, тому дуже часто стрічки використовуються у рукоділлі. Можна купити будь-який варіант парчі, що сподобався, і застосовувати на своє задоволення.

Парчові стрічки не деформуються і виглядають дуже чепурно, святково. Вони ідеально підійдуть для прикраси тематичної вечірки чи авторського рукоділля. Стрічки з парчі виглядають дуже благородно завдяки своїм зовнішнім характеристикам. Вони відрізняються гарною щільністю. Як правило, парчові стрічки мають дуже щільну структуру, завдяки чому можуть застосовуватися для виготовлення одягу та важких виробів декору. Головне знати міру, інакше стрічки з парчі можуть зробити вироб занадто важким, і тоді рукоділля зі стрічок мало кого вразить.

Такий матеріал, як парча, добре зберігає свою форму, тому рекомендується придбати його для виробу. За рахунок своєрідного переплетення ниток стрічка не змінюється, тому її застосовують під час створення невеликих декоративних елементів зі стрічок, які мають зберігати свою форму.

Переваги парчових стрічок
Матеріал відрізняється своєю практичністю, тому рішення купити парчеву стрічку дуже вигідне. Усі краї парчових стрічок надійно закріплюються спеціальною облямівкою, завдяки якій стрічка не розповзається. Тож під час рукоділля не виникне з парчою жодних проблем. Стрічка завжди створює атмосферу свята у декорі. За вигідною ціною продається стрічка парча оптом. Такий варіант придбання стрічки дозволить заощадити.

Виділяють такі переваги стрічок:

  • привабливість;
  • гарна густина;
  • відсутність деформації;
  • практичність.

Такі стрічки прослужать довго і не втратять свого блиску. Можна використовувати стрічки з люрексу для пошиття театрального або концертного вбрання, створення виробів та обідків для волосся.