• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ваги

Сортування:

Товарів на сторінці

Ваги вузькі №3/10кг

18.48 грн

24.78 грн

Ваги електронні ювелірні №2

304.92 грн

411.60 грн

Ваги круглі 10кг

27.72 грн

37.38 грн

Ваги Рибка 10кг

36.96 грн

49.98 грн

Ваги широкі №2/20кг

39.90 грн

54.18 грн

Ваги настільні 10кг

246.54 грн

332.64 грн

Як вибрати кухонні електронні ваги

Сучасна людина не може уявити своє життя без практичних побутових приладів, які спрощують вирішення побутових проблем. Одним з таких є ваги електронні кухонні. Подібний пристрій стане надійним помічником на кухні під час приготування їжі.

Особливості

Мало хто вважає електронні ваги необхідним предметом в побуті. Проте, вони стануть в нагоді не тільки для зважування необхідних продуктів в процесі приготування того чи іншого блюда. Використання ваг вирішує багато інших завдань.

 • Визначення ваги продуктів з високою точністю для дотримання необхідного співвідношення в процесі приготування їжі по незнайомому рецептом. Такий підхід необхідний при освоєнні страв, що належать до національної кухні інших країн.
 • Дотримання правильного кількості інгредієнтів під час дотримання дієти. При зважуванні продуктів можна визначити кількість споживаних калорій і допустимий рівень холестерину.
 • Зважування інших товарів, таких як бісер, пряжа, глина і багато іншого.

На прилавках магазинів побутової техніки існує велика різноманітність електронних ваг, які відрізняються один від одного розмірами, дизайном, формою мірної чаші і способом вимірювання. Тому не дивно, що покупцям складно визначитися з вибором.

Критерії вибору

Якщо хочете ваги електронні купити, то перш зверніть увагу на деякі моменти, важливі для надійного використання електронних ваг.

Характеристики

Покупцям в першу чергу потрібно звернути увагу на технічні властивості ваг:

 1. Максимальний показник для зважування, оскільки на різних приладах він має різне значення. Орієнтуватися треба від своїх цілей.
 2. Мінімальний показник ваг зважування, який необхідний для точного визначення маси.
 3. Допустима похибка ваг в процесі зважування.

Важливо звернути увагу на функції, якими володіють електронні ваги:

 • таймер з автоматичним вимикачем;
 • індикатор, що показує перевантаження шальки терезів;
 • вбудований годинниковий механізм з будильником;
 • обнулення попереднього зважування;
 • визначення обсягу рідких речовин;
 • вибір вимірювальних одиниць;
 • автоматична пам'ять;
 • визначення кількості калорій у зважуваний продукті;
 • показник рівня зарядки в батареї при автономному використанні;
 • електронний дисплей для відображення показників зважування.

Слід взяти до уваги, що наявність великої функціонала ваг позначається на вартості пристрою. При цьому деякі додаткові функції ваг дозволяють продовжити термін служби ваг.

На ринку представлено кілька видів електронних ваг, які відрізняються один від одного формою платформи: плоска і в формі чаші.

На моделях з плоскою платформою зважування проводиться в додатковій тарі, яку необхідно попередньо зважувати для точного визначення маси продукту. При цьому вони дуже зручні і практичні у використанні. Поверхня легко очищається від залишків зважується сировини.

Ваги електронні настільні з чашею підійдуть тим господиням, яким необхідно зважувати сипучі продукти або рідини без використання окремої тари. Матеріалом для виготовлення чаші служить скло, пластик або сталь.

При виборі ваг важливо звернути увагу на кнопки управління. Найкраще вибирати пристрій з прогумованої клавіатурою або сенсорним дисплеєм. Але найважливішим критерієм завжди залишається вартість товару. Кожна господиня при виборі товару відштовхується від свого бюджету і тієї мети, для якої купуються електронні ваги.