• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Скрапбукінг

Сортування:

Товарів на сторінці

Одним із провідних напрямків у мистецтві є скрапбукінг. Суть його полягає в тому, що з найпростіших компонентів можна зробити оригінальні речі. Вирізуючи ножицями з паперу, можна створити:

·      унікальні листівки

·      фотоальбом

·      альбоми події

·      блокноти

·       скриньки

·      багато іншого

Це дуже цікаве заняття для дітей, і для дорослих.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого папір для скрапбукінгу. Папір у цій справі є одним із найважливіших елементів.

До вашої уваги представлена ​​ціла колекція паперу, розроблена дизайнерами. Кожен набір складається з 36 аркушів, всі набори різних розмірів:

·      15,2 см Х 15,2 см

·      20,3 см Х 20,3 см

·      30,4 см Х 30,4 см

Папір – картон, що використовується для основи сторінки. Найчастіше, картон розміром 20,3 Х 20,3 та 30,4 Х 30,4 використовують для створення альбомів, а 15,2 Х 15,2 для листівок та блокнотів.

Папір двосторонній, добре підібраний між собою, має різні колірні відтінки та орнаменти, однотонний (фоновий) і з активним малюнком. Усього 12 варіантів, по три аркуші на кожне найменування.

Колірна колекція підібрана гармонійно та допоможе у створенні красивих та унікальних творів. Створюючи виріб, не поєднуйте кілька видів паперу з активним малюнком, оскільки вони перебиватимуть один одного.

Купити дешево папір для скрапбукінгу можна в роздріб, продаж здійснюється від одного набору.

Для оптових покупців ми розробили низку цікавих пропозицій та додаткових знижок.