• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Гребінці

Сортування:

Товарів на сторінці

Незалежно від того, довгі у вас волосся або короткі, вони вимагають відходу. Догляд полягає не тільки в гігієні, а й в додаткових аксесуарах, які допомагають робити зачіску стильною, зручною і сучасною.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити гребінці для волосся класичні. Гребінець є універсальним аксесуаром для волосся будь-якої довжини. З його допомогою можна створити просту, але витончену зачіску, можна просто розчесатися і заколоти волосся в «вузол». Якщо проявити фантазію і прикрасити гребінець стразами, бісером, перлами або іншими елементами декору, то звичайний класичний гребінець перетвориться в ошатний ексклюзивний аксесуар, який ви можете поєднувати з найулюбленішим вбранням.

 

Любителям hand made діяльності радимо купити гребінці оптом, і реалізувати свої творчі ідеї в життя. Оптових покупців чекають цікаві пропозиції і великі знижки. Купити оптом - купити дешево.

 

Fromfactory представляє вашій увазі гребінці червоного і чорного кольорів, які завжди актуальні як серед молоді, так і серед старшого покоління. Продаж здійснюється від однієї упаковки, яка містить 10 одиниць товару.