• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ремені для моторів

Сортування:

Товарів на сторінці

 

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого ремені для швейних машин. Це дуже важлива складова, яка періодично зношується та підлягає заміні. За допомогою ременя відбувається з'єднання рухомої частини машини з двигуном або педаллю приводу. Представлені моделі підійдуть для ножних швейних машин та електромоторів.

Пропонуємо до вашої уваги зубчастий ремінь № 380. Від якості та правильного натягу цього ременя залежить м'яка синхронна робота машинки. Якщо порушено параметри, то машина робитиме пропуски стібків. Також порушення у роботі відбувається при максимальних навантаженнях, коли ремінь прокручується. Це відбувається, якщо ремінь розтягнувся і потребує заміни.

Ремінь шкіряний – чудова складова для ножного приводу. У ході експлуатації він зношується та рветься. Можна відрізати частину, що розірвалася, і легко з'єднати обидва кінці, але буває, що довжини не вистачає і потрібно купити новий ремінь.

Купити ремені для швейної машини можна, не виходячи з дому. Зайди на посилання http://fromfactory.com.ua та прогуляйся по нашому магазину. Тут ти зможеш підібрати всі необхідні атрибути та купити їх як у роздріб, так і оптом. Для оптових покупців ми передбачили цікаві пропозиції та додаткові знижки. Доставка здійснюється по всій Україні!