• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ножиці для Риби

Сортування:

Товарів на сторінці

Ножиці для риби 20см

25.20 грн

34.02 грн

Ножиці – незамінний атрибут кожної кухні. Деякі досі не мають уявлення про зручність цього інструменту, воліючи користуватися лише ножами. Проте, професіонали завжди мають кухонні ножиці, і не одні, адже цей інструмент дозволить значно скоротити час і полегшити будь-який процес кулінарної роботи.

Зручність застосування
Кухонні ножиці допоможуть при:

• розробці риби та інших морських мешканців;

• розробці тушок птиці;

• Формуванні зручних частин м'яса для його подальшого приготування;

•  ¦подрібнення зелені;

• проведення інших тонких маніпуляцій з продуктами та супутніми матеріалами.

Наш магазин пропонує вам придбати зручні якісні ножиці для риби за доступною ціною. Виріб відповідає екологічним вимогам, а якість даного інструменту відповідає необхідним стандартам та нормам безпеки, що робить процес використання максимально комфортним.

Ножиці виготовлені відповідно до сучасних вимог – лезо виконане з нержавіючої сталі високої якості, потовщені ручки допомагають зручно тримати інструмент у руці без побоювання ушкодження.

Особливості ножиць для риби
Особливістю ножиць для риби є те, що виріб призначений для оброблення морських мешканців - тобто леза за своєю гостротою та міцністю повинні легко впоратися з жорсткими плавниками та щільними частинами тушки, бути зручними при розрізанні луски та міцних кісток.

Додатково на внутрішній стороні ручок є зубці, за допомогою яких можна легко розколоти тверді складові, такі як горіх, велика спеція, куряча кістка і т.п. Також на одній із сторін леза є інструмент-відкривалка для скляних ємностей.

Все це робить цей інструмент універсальним помічником на будь-якій кухні. Щоб ви не запланували, будьте певні, що тепер упораєтеся з будь-яким кулінарним завданням легко.