• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Щітки

Сортування:

Товарів на сторінці

 

Повсякденні дрібниці в нашому житті стали настільки звичними, що ми часом не звертаємо на них увагу, але саме з дрібниць і складається все наше життя. Інтернет магазин Фромфекторі пропонує вашій увазі цілий ряд дрібниць, які допоможуть полегшити побут, урізноманітнити дозвілля, відкрити себе і насолоджуватися життям кожен день.

 

Любителям чистоти і благородного іміджу ніяк не обійтися без щітки для одягу. Саме щітка допомагає забезпечити якісний догляд за одягом і очистити її від забруднень.

 

Fromfactory представляє вашій увазі цілий ряд щіток, які мають спеціальне призначення.

 

Щітка для виробів з кашеміру має м'яку очищувальну поверхню, яка обертається навколо своєї осі. Відмінно підійде для чищення:

салонів автомобіля

меблів

синтетичних тканин і шерсті

 

На щітці розташована стрілка, яка вказує напрямок чистки поверхні. Очищається щітка в протилежному напрямку. Довжина товару 25 см.

 

Пластмасова щітка з силіконовими ворсинками має оригінальний дизайн і різнобарвну світлову гаму. Дуже зручна ручка забезпечує комфортне використання і виключає вислизання з рук.

 

Щітка для взуття допоможе зберегти первинний вигляд взуття і продовжити час її експлуатації.

 

Купити недорого щітку для одягу можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Досить низька ціна товару свідчить про те, що він доступний для всіх верств населення, а користь від його придбання велика.

 

Щітку для одягу можна купити оптом. Оптові покупці отримують додаткові знижки, набувають надійних партнерів і цілий ряд цікавих пропозицій.

 

Fromfactory.com.ua - це дрібниці життя, які зроблять ваше життя набагато комфортніше!