• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Затискачі для пакетів

Сортування:

Товарів на сторінці

Затискачі для пакетів: особливості вибору

Відкрита пачка кави, снеків або крупи часто призводить до того, що продукція втрачає свій аромат, смак, обвітрюється, через що зникає її товарний вигляд. Якщо немає можливості пересипати їжу в щось інше або використовувати всі відразу, то можна застосовувати затискачі для пакетів. Вони універсальні, багаторазові і коштують буквально копійки. З ними комфортне зберігання будь-якої продукції гарантовано.

Навіщо потрібні затиски для пакетів?

Ця конструкція використовується для закриття будь-яких розкритих пакетів з продукцією сипучого виду. Затискачі гарантують надійність, герметичність і створюють ідеальні умови для того, щоб, наприклад, кави не висипався і не позбувся свого аромату. Можна придбати пластмасові затискачі для пакетів оптом і застосовувати в будь-якій ситуації.

Використання цього інструменту дуже просте. Необхідно затиск розмістити на пакеті і закрити його. Характерне клацання вкаже на те, що процес успішно завершений, і тепер сипуча продукція знаходиться в повній безпеці. У цього товару немає терміну придатності, він може використовуватися до повного зносу і не вимагає якихось особливих умов зберігання.

Переваги затискачів для пакетів

Затискачі використовуються повсюдно і не втрачають свого товарного вигляду. Допускається миття під краном або в посудомийній машині як при високій, так і при низькій температурі.

Виділяють такі переваги:

  • універсальність;
  • багаторазове використання;
  • проста конструкція;
  • мінімальний догляд.

Можна вигідно купити затискачі для пакетів і застосовувати їх з комфортом як вдома, так і на роботі або в навчальному закладі. На герметизацію вмісту пакета йде буквально кілька секунд. Товар виконаний з міцного і зносостійкого пластика. Конструкція тримається дуже міцно навіть при транспортуванні.