• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Віяла

Сортування:

Товарів на сторінці

Віяло пластмасове 23см

23.52 грн

31.50 грн

Віяло дерев'яне 21см

15.54 грн

20.58 грн

Точне походження віяла невідомо. У Китаї вважається, що перше віяло був принесений богинею вітру. Інша легенда свідчить, що перший такий аксесуар виник з крила бога вітрів. В кожному окремому випадку - це красивий і корисний аксесуар.

Види і характеристика

Найімовірніше, перше віяло був винайдене, коли якомусь подорожньому стало спекотно, і він почав обмахуватися листям, зібраними в сучасне віяло. Така теорія також існує. Що ж це таке, і чому варто купити віяло? Це невелике складне опахало, призначене для створення потоку повітря для обличчя та шиї. Сам по собі він має дуже просту конструкцію. Існують наступні види віял:

складане віяло;
японське військове віяло;
японське кругле віяло «утіва».
Складане пластикове віяло є найпоширенішим і вважається найбільш повсякденним аксесуаром. У спеку люди звикли рятуватися різними технічними засобами - кондиціонерами і вентиляторами, проте зовсім забувають про такий простий предмет як віяло. Сам собою він не замінить свіжої прохолоди, виробленої технікою, але як мінімум врятує від задухи на пляжі.

Віяло з дерев'яною ручкою виготовляється з використанням тканини, проте допустимі і інші матеріали. Наприклад, пластикове віяло. Його перевагою перед дерев'яним є водонепроникність за рахунок свого пластикового матеріалу.

Бойове військове віяло

Іншим дуже цікавим предметом є японське бойове віяло. Люди звикли асоціювати віяло з чимось ніжним, мирним, і складно уявити собі цей аксесуар в бойовому виконанні. Історичний розвиток віял бере свій початок, як очевидно, в Японії. Одночасно там розвивалося два види віял - складане звичайне і військове. Якщо з першим все зрозуміло, то як же використовувався цей предмет для військових сутичок? Він створений спеціально для сутичок в рукопашному бою. Різні види таких віял використовували також в Китаї і Кореї.

Розрізняють такі види бойових віял:

віяла з металевими і дерев'яними ребрами;
тверді віяла з дерева або металу.
Є кілька причин придбати собі віяло, наприклад, порятунок від спеки. Однак, крім цього, він може використовуватися як гарний аксесуар або родзинка інтер'єру, якщо повісити його на стіну. Різні варіанти віял представлені на нашому сайті. Тут можна вибрати будь-яку вподобану модель за вигідними цінами.