• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ножі для м'ясорубки

Сортування:

Товарів на сторінці

Якісно перекручений фарш – це результат гострих ножів у м'ясорубі. Ножі мають властивість тупитися, отже м'ясо нічого очікувати дрібно і рівномірно перекручуватися, а жилки від м'яса намотуватимуться на ніж і утруднювати процес праці.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує вашій увазі ножі для м'ясорубки різних форм та для різних моделей. Ножі виготовлені з нержавіючої сталі і мають найголовніші критерії:

·      міцні

·      якісні

·      прості у догляді

Завдяки такій характеристиці ножі можуть безперебійно служити довгий час, якісно та рівномірно переробляючи фарш.

«Диво-ніж» відмінно підійде і для електром'ясорубки, і для ручної м'ясорубки. Цей ніж покритий спеціальним покриттям та напиленням, яке не дозволяє лезу затупитися.

Овальний ніж із зубчиками по краях відноситься до категорії «Супер» і здатний перекручувати навіть заморожене м'ясо. Ці ножі зносостійкі і довго зберігають заточування.

Ножі для м'ясорубки можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Підберіть необхідну модель для вашої м'ясорубки та полегшіть процес приготування фаршу завдяки гострим ножам.

Ножі для м'ясорубки можна придбати оптом. Для бажаючих співпрацювати з нами ми розробили цікаві пропозиції та додаткові знижки.

Fromfactory – якість та простота щодня!