• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Садові набори

Сортування:

Товарів на сторінці

Садовий набір 3 предмети

70.14 грн

94.92 грн

Розпочати підготовку до дачного сезону найкраще заздалегідь. Для початку, перевірте свій садовий інструмент і придбайте відсутній інвентар. Першою необхідністю є лопата, граблі та садові вилка.

 

За допомогою лопати ви зможете обробити грунт, викопати посадочні ями і перемістити грунт. Граблі допоможуть розпушити поверхню грунту і вирівняти її перед посадкою, очистити територію від сміття, прибрати засохлі листя і траву. Виделкою дуже зручно вибирати бур'яни при перекопуванні, вона допоможе викопати і пересадити плодово-ягідну культуру, підійде для обробки землі навколо дерев і обробці клумб.

 

Інтернет магазин Фромфекторі подбав про вас і пропонує купити готові садові набори, які включають в себе всі три першорядних інструменту. За допомогою цього набору ви зможете доглядати за рослинами, підтримувати необхідний порядок на садовій ділянці, обробляти грунт і отримувати задоволення від своєї праці.

 

Купити недорого садовий набір можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї позиції. Робоча частина інструментів виконана з міцного металу і покрита антикорозійною фарбою. Рукоятка пластмасова, має зручну форму і отвір для підвішування.

 

Садовий набір можна купити оптом. Оптових покупців чекають цікаві пропозиції і додаткові знижки.