• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Лічильники для рядів та петель

Сортування:

Товарів на сторінці

Лічильник для рядів Ø7мм

15.54 грн

20.58 грн

Все більше і більше різноманітних атрибутів та аксесуарів з'являється для любителів в'язання. Створено безліч пристосувань, які готові стати вашими помічниками у занятті улюбленою справою.

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити лічильники для рядів. Дуже зручна річ, яка припаде до смаку не тільки в'язальницям-початківцям, але і любителям зі стажем.

Пропонуємо до вашої уваги механічний лічильник рядів, виробництва Китай. Лічильник оформлений у пластиковому корпусі. У процесі використання одягається на палець або спицю і допомагає не збитися в підрахунку рядів, як лицьових, так і виворітних. Прилад має двозначну шкалу, показання якої виставляються за допомогою клацання. На сотому ряду робиться позначка кольоровим маркером і підрахунок відбувається наново. Тепер вам не потрібно зберігати листочки із записом або посилено перераховувати ряди візерунка. Лічильник рядів – ваш надійний помічник, з яким потрібно потоваришувати.

Унікальний пристрій для підрахунку рядів можна дешево купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Доступна ціна товару дозволяє всім охочим придбати помічника з в'язання.

Fromfactory дозволяє зробити оптову покупку, не виходячи з дому. Для вас ми підготували додаткові знижки та цікаві пропозиції. При натисканні клавіші «зробити замовлення» ви автоматично стаєте їх учасником.

Fromfactory – дбає про вас!