• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Апельсинові палички для манікюру

Сортування:

Товарів на сторінці

Манікюрні палички: запорука доглянутих нігтиків
Для професійного догляду за нігтями потрібний необхідний набір інструментів. Яскравий приклад – апельсинова паличка для манікюру. Цей простий виріб заслужив популярність як у професійних майстрів нігтьового дизайну, так і тих, хто воліє упорядковувати нігтики в домашніх умовах.

Свою назву інструмент отримав завдяки основному матеріалу. У цьому ролі виступає деревина апельсинового дерева, добре відома своїми антисептичними властивостями. М'яка, але щільна паличка не розшаровується у процесі процедури, дозволяючи дбайливо та якісно обробити нігтьову пластину.

Секрет ефективного використання полягає в особливій формі косметичного інструменту. З одного боку, апельсинова паличка має загострений край видалення бруду на внутрішній поверхні нігтя. З іншого боку, плоский кінець використовується для видалення кутикули.

Особливості застосування паличок із апельсинового дерева
Завдяки м'якому та міцному матеріалу палички для манікюру набули широкого поширення при виконанні низки косметичних процедур. Вони є основним інструментом для створення необрізного європейського манікюру, дозволяючи дбайливо та ефективно прибрати кутикулу.

Також палички різного діаметра добре зарекомендували себе при видаленні гель-лаку. Особлива текстура ефективно прибирає покриття, не дряпаючи ніготь.

Майстри нігтьового сервісу використовують тонкі апельсинові палички для створення декоративного малюнка. Їхня форма дозволяє втілити в життя складні варіанти розпису, включаючи декор блискітками або професійним напиленням.

При створенні професійного манікюру використання дерев'яних паличок є обов'язковою умовою. Цей факт безпосередньо відбивається з їхньої популярності.