• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Наперстки

Сортування:

Товарів на сторінці

Наперсток – це стародавнє пристосування, яким почали користуватися близько 2000 років тому у Китаї. Він призначений для захисту пальця під час шиття. За допомогою наперстка дуже зручно проштовхувати голку через щільний матеріал, застосовувати його під час вишивання і навіть при в'язанні.

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити недорого наперстки виробництва Китай. З їх допомогою процес шиття стане легким та приємним. Ми представляємо вашій увазі:

·      наперстки ковпачки

·      наперстки наскрізні

·      наперстки у вигляді кільця

Наперстки у вигляді кільця та наскрізні використовують швачки, які мають довгі нігті. Товар виконаний із різних сплавів нікелю, алюмінію, олова, латуні та міді, пройшов спеціальну обробку, не окислюється і не іржавіє. Спеціальне покриття оберігає від ковзання голки. Діаметр виробу 1,7 мм.

Наперстки можна купити в роздріб, продаж здійснюється від 1 шт. Придбайте необхідний атрибут для шиття та захистіть пальці від небажаних травм.

Fromfactory надає можливість зробити оптову покупку, не виходячи з дому і незалежно від того, в якій точці України ви живете. Натисніть кнопку «оформити замовлення», отримуйте додаткові знижки, ставайте учасником цікавих пропозицій.

Fromfactory – дбає про вас!