• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ножиці манікюрні

Сортування:

Товарів на сторінці

Серед безлічі атрибутів догляду за нігтями, ножиці займають центральне місце. Саме правильно підібрані ножиці можуть стати гарантією красивого манікюру.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує великий вибір різноманітних моделей ножиць для манікюру. Ножиці виготовлені із якісної нержавіючої сталі, мають спеціальне покриття, яке захищає від корозії. Довго тримають заточення, тим самим збільшуючи термін експлуатації. До вашої уваги представлені варіанти з прямими кінцями та закругленими. Закруглені кінці призначені видалення кутикули, а прямі на формування довжини нігтя.

Ножиці мають невеликий компактний розмір, дуже плавно розкриваються та закриваються, леза стикаються по всій довжині. Кільця-ручки не здавлюють пальці і не вислизають із рук, під час роботи дуже комфортні та розташовуються на одній лінії. Гвинт на ножиці можна регулювати.

Модель, яка привернула вашу увагу, можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Дуже важливо мати у своєму розпорядженні моделі з прямими та закругленими краями.

Запрошуємо до співпраці гуртових покупців. Спеціально для вас ми розробили низку цікавих пропозицій та додаткових знижок.

Fromfactory – все для вас!