• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Обприскувачі садові

Сортування:

Товарів на сторінці

Всім садівникам відомо, що отримати хороший урожай, без зусиль та праці, не доглядаючи рослин – неможливо! Тільки постійний догляд захистить насадження від шкідників та порадує здоровим розвитком та зростанням.
Тому на допомогу вам прийде садовий обприскувач - інструмент для запилення розсади, квітників та низьких чагарників. З ним набагато легше обробити рослини біопрепаратами та отрутохімікатами, які знищать шкідливих комах.
Але і вони бувають різні, залежно від завдань та цілей, які ставить перед собою користувач. Серед них важливо вибрати найбільш підходящий варіант, враховуючи розміри площі садової ділянки та кількості рослин, що потребують обробки.
Фромфектори пропонує для своїх покупців простіші ручні моделі обприскувачів. Ознайомитися докладніше з ними можна клікнувши на певний вид, що вас цікавить.
Ми намагаємося, щоб ціни для наших покупців були максимально вигідними, а якість максимально прийнятною! Купити цей товар можна як оптом, так і в роздріб, а відправити ми зможемо вам його в будь-яке місто України.
Наша компанія працює для вашого комфорту!