• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Рулетки

Сортування:

Товарів на сторінці

Рулетка - це вимірювальний інструмент, дуже необхідний в будівельних роботах і вирішенні повсякденних побутових питань. За своєю складністю і структурі вона не володіє хитрим механізмом і досить проста у використанні.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує недорого купити якісний інструмент, який відрізняється точністю вимірювань. Корпус рулетки виконаний з пластика, вихідний отвір оснащено гумою, яка запобігає від подряпин. Металева вимірювальна стрічка має довжину 3 м. І 5 м. Стрічка покрита захисним шаром для запобігання від корозії і загнута півколом по всій довжині. Саме таке загнуте полотно має велику жорсткість і не гнеться при необхідності використання великої довжини. Розмітка здійснена дрібними поділами, які дозволяють виробляти більш точні вимірювання. На корпусі рулетки розташований фіксатор, який гальмує барабан намотування і фіксує необхідну довжину.

 

Рулетку можна дешево купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Дешево - не завжди означає неякісно. Fromfactory пропонує тільки якісну продукцію, за дешевою ціною, тому що піклується про вас!

 

Для бажаючих здійснити оптову покупку, ми розробили додаткові знижки та цікаві пропозиції. Співпрацюючи з нами, ви заощадите свої гроші і придбаєте надійних партнерів. Ми дорожимо вашою довірою!