• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Відра декоративні

Сортування:

Товарів на сторінці

Декоративні відра можуть прикрасити будь-який інтер'єр. Достатньо всього лише оцінити внутрішню обстановку кімнати і перетворити її в ексклюзивну композицію. Декоративні відра можна як купити в інтернет магазині, так і зробити самому.

Металеве декоративне відро

Розглянемо, як можна перетворити звичайне відро з прилавків магазинів в декоративне металеве відро. Відра можуть бути різні за своїм призначенням, відповідно до розміру і матеріалу. З матеріалів - це сталь. Можна придбати будь-яке відро і зробити з нього універсальну прикрасу для квартири. Розділимо маніпуляції з відром на два типи.

Практичні поради для перетворення відра у зручний багатофункціональний контейнер для зберігання.
Перетворення звичайного відра в родзинку інтер'єру.
Якщо вибір припав на другий з них, то можна зробити фарбування, декупаж відра або обклеїти його тканиною. Найчастіше такі композиції виконують одночасно обидві функції: як прикраса, так зручну ємність для зберігання дрібниць. Залежно від розміру відра для зберігання необхідно підбирати речі різного розміру. Так, наприклад, з декількох маленьких відерець можна спорудити композицію для зберігання канцелярії і різних дрібниць. Зі Швеції прийшла мода використовувати відерця в якості підставки для столових приладів, що теж може стати ідеєю для втілення. Якщо ж не хочете морочитися, завжди можна купити декоративне металеве відро.

Більш об'ємні відерця застосовуються для зберігання повсякденному і несезонного одягу, різних аксесуарів. Так, в них можуть зберігатися шапки, рукавички, косметички і багато іншого. Високі відра відмінно підійдуть, наприклад, для зберігання парасольок. Крім усього іншого, таке заняття як перетворення відра в ексклюзивну нотку інтер'єру, може надовго зайняти дітей, які і не помітять, як зроблять зі звичайного відра місце для власних іграшок.

Вибір і придбання

Якщо ви вирішили придбати подібне декоративне відерце, перед покупкою необхідно чітко розуміти, якого розміру воно повинне бути, і що ви збираєтеся в ньому зберігати. Найчастіше використовують відерця середнього розміру, оскільки вони є більш універсальними і підходять для більшості речей. В магазинах представлена ​​величезна безліч відер різних матеріалів і квітів, але найбільш популярним все ж залишається металеве декоративне відро. Це не дивно, адже саме воно є відмінним ісходником для домашніх виробів. Не варто забувати, що в разі, якщо вам набридне нова деталь інтер'єру, її можна використовувати за своєрідним призначенням, наприклад, для банних процедур або зберігання води.

Проте, не дивлячись на численні можливості і варіації перетворення звичайного відра в декоративне, завжди простіше купити готовий варіант. Наприклад, який є в каталозі на нашому сайті. Тут представлено подвійне декоративне відерце з дерев'яною ручкою. Який варіант ви б не вибрали, такий новий елемент інтер'єру буде ще довго радувати око.