• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Розмальовки

Сортування:

Товарів на сторінці

Розмальовка на полотні

171.78 грн

231.84 грн

Чудовий Новорічний подарунок! Розпродаж!

Інтернет магазин Фромфекторі надає унікальну можливість кожному, хто любить малювати, відчути себе художником. Ми пропонуємо вам широкий асортимент забарвлень за номерами. Це дивовижна техніка, за допомогою якої ви можете створювати шедеври своїми руками. Для цього не потрібно мати спеціальну освіту, тому що даний вид творчості досить простий.

У набір входить:

·      розмальовка на полотні з підрамником

·      необхідна кількість пронумерованих фарб

·      пензлика різних розмірів – 3 шт.

·      необхідні деталі для встановлення картини на стіну           |

Пропоновані варіанти картин мають різну тематику, яка задовольнить інтереси маленьких і дорослих художників. Полотно картини виготовлене з натуральної бавовни, вже натягнуте на підрамник, якісно прогрунтоване і повністю підготовлене до нанесення фарб. На полотні нанесено контур картини з цифрами, що відповідають номеру фарби.

Фарби використовуються акрилові, високої якості, розфасовані в герметичні баночки, не вимагають додаткового змішування, готові до вживання. Дуже стійкі до вигоряння та стирання, згодом ваш шедевр не втратить первісний вигляд.

За своїми хімічними властивостями фарба:

·      не токсична

·      без запаху

·      вологостійка

·      швидко сохне

·      промивається звичайною водою

Пензлі різної товщини, розраховані на розмальовку дрібних та великих деталей.

Розмальовку за номерами можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Подаруйте радість своїм рідним та близьким, зробіть їм захоплюючий та пам'ятний подарунок.

Розмальовку за номерами можна купити оптом, при цьому ви отримуєте додаткові знижки, стаєте учасником цікавих пропозицій та купуєте надійних партнерів у нашій особі.

Fromfactory допоможе вам розкрити свій потенціал!