• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Форми для ліпки вареників та пельменів

Сортування:

Товарів на сторінці

Як швидко зникають пельмені з тарілки і як довго вони ліпляться. Дивовижні домашні пельмені! Хіба можуть з ними зрівнятися магазинні твори?

Інтернет магазин Фромфектори готовий вас порадувати та пропонує купити недорого пельменницю. Саме вона допоможе вам швидко та смачно приготувати незабутні домашні пельмені. Пельменниця виготовлена ​​із харчового пластику, є екологічно чистим продуктом. Ніжки пельменниці прогумовані і вона не ковзає по столу в процесі приготування їжі. Компактний і легкий виріб допоможе вам виліпити одночасно 37 рівних, однакових і акуратних пельмішок. Використовуючи нехитрий пристрій, ви полегшите свою працю та заощадите достатню кількість часу. Пельменниця миється без особливих зусиль, можна мити в посудомийній машині.

Пельменницю можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Чудовий кухонний гаджет допоможе смачно нагодувати сім'ю та зберегти час та сили для вашого хобі.

За бажанням, можна зробити оптову покупку. Зв'яжіться з нами та дізнайтесь ряд цікавих пропозицій та додаткових знижок, які ми розробили спеціально для вас.

Fromfactory – заощаджує ваш час та сили!